Rozszerzenia domen .pro oraz .jobs
Grudzień 13, 2018

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .career oraz .careers

Poniżej zaprezentowane zostały dość specyficzne domeny – warto sprawdzić, może będą one przydatne właśnie dla nas.

Domena .career

.career jest wykorzystywana między innymi przez fachkraefte.career oraz invest.career. Domena ta jest wręcz idealna dla osób, które poszukują pracy. Warto jest stworzyć swoje osobiste portfolio online, aby w ten sposób umożliwić tworzenie sieci oraz autopromocję. Domena .career jest bardzo elastyczna i obejmuje praktycznie całą branżę kariery. Jest niezwykle pomocna w tworzeniu centrum społeczności dla wszystkich usług kariery. Domena tas dedykowana jest przede wszystkim dla: agencji headhunterskich; osób, które organizują targi pracy; blogerów i vlogerów; coachów, doradców zawodowych; brokerów edukacyjnych i zawodowych; agencji pracy tymczasowych oraz zagranicznych.

Domena .careers

Domena ta jest idealną propozycją dla różnego rodzaju specjalistów do spraw karier — łowców talentów, doradców czy nawet agencji zatrudnienia i rekruterów. Jest również dobrym rozwiązaniem dla firm, szukających możliwości zamieszczenia aktualnie dostępnych stanowisk online. Domena .careers dedykowana jest przede wszystkim dla: osób, chcących stworzyć swój profil on-line, firm rekrutujących, rekruterów, łowcom talentów, doradców zawodowym, blogerów i vlogerów o nietypowych pasjach. Jeśli dana osoba sporo pracuje nad sobą i rozwija swoje kwalifikacje dzięki tej domenie może pochwalić się swoim dorobkiem w sieci. Domenę .careers można wykorzystać do zaprezentowania swojego portfolio zawodowego i pokazać swój profesjonalizm.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się