Rozszerzenia domen .jgora.pl oraz .rybnik.pl
Listopad 7, 2018
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .career oraz .careers
Styczeń 21, 2019

Rozszerzenia domen .pro oraz .jobs

Domena .pro

Domena .pro to jedyna końcówka, która jest dedykowana profesjonalistom. Domena ta, ze względu na swoją nazwę ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie w specjalistycznych branżach. Jest wręcz idealna dla osób oraz firm, chcących podkreślić swoją profesjonalność. Można ją zarejestrować pod adresem https://www.cal.pl/domena-pro. Niezależnie czy dana strona dotyczy usług, produktów czy jest to blog na dany temat w profesjonalnym ujęciu. Domena .pro jest domeną najwyższego poziomu i jest dostępną zarówno dla firm jaki i dla osób fizycznych. Domena ta została wprowadzona do użytku w 2001 roku i obecnie można ją rejestrować bez żadnych ograniczeń. Nazwa z końcówką .pro musi zawierać co najmniej 4 znaki. Z domeny tej najczęściej korzystają: sklepy internetowe ze sprzętem specjalistycznym, firmy oferujące różnego rodzaju profesjonalne usługi, strony WWW z fachowymi poradami, strony firmowe oraz korporacyjne, blogi tematyczne. Operatorem tej domeny jest Registry Services Corporation.

Domena .jobs

Rozszerzenie tej domeny zostało zaprojektowane z myślą o społeczności specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi na całym świecie. Domena ta zapewnia ona łatwy i szybki dostęp do ofert pracy oraz do informacji o możliwościach zatrudnienia. Domena ta jest domeną zastrzeżoną, co oznacza, że wnioskujący o jej uzyskanie muszą przejść pewien proces weryfikacji. Domeny .jobs mogą być rejestrowane jedynie przez firmy i organizacje, nie są dostępne dla osób fizycznych. Przeznaczone są one na potrzeby przeprowadzania procesu rekrutacji przez firmę rejestrującą daną nazwę domeny. Wybrana nazwa domeny musi być identyczna, stanowić część lub zawierać nazwę firmy. Do rejestracji domeny .jobs należy jeszcze dostarczyć adres aktualnej działającej strony internetowej firmy. Organizacja zajmująca się tą domeną to Employ Media LLC.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się